SmartComfort

SmartComfort

Komfortné riešenia cez smartfón

SmartComfort

Komfortné riešenia cez smartfón


Vypínače a zásuvky

Naše realizácie 

Najčastejšie pracujeme s kvalitnou značkou vypínačov a zásuviek:

  • Simon 54 Premium – moderný rad založený na spoľahlivých a ľahko inštalovateľných mechanizmoch, ktorý sa odlišuje svojimi ušľachtilými tvarmi a bohatou farebnosťou. Paleta farieb rámčekov a kláves bola zvolená tak, aby vzájomne ladili v každej z 55 farebných kombinácií.
  • Simon 54 Nature – ide o unikátny, prírodou inšpirovaný rad drevených, sklenených a kovových rámčekov doplnený o rámčeky vyrobené z betónu. Ušľachtilé materiály zaručujú ideálne spojenie s vybavením interiéru.

Tlačidlá a rámiky sú medzi sebou ľubovoľne kombinovateľné. Výhodou teda je, že mechanické časti vypínačov a zásuviek môžu byť inštalované skôr a rámiky či krytky tlačidiel budú doplnené neskôr po vašom zvolení vhodnej farby a prevedenia. Všetky dostupné možnosti je možné prezrieť si v katalógu.

Katalóg vypínačov, zásuviek
a rámikov - Simon 54

 Stiahnite si katalóg a napíšte nám kód výrobku, o ktorý máte záujem.
Poradíme vám s výberom a pošleme cenovú ponuku.

Vypínače a ich rámiky

Fotografie z našich realizácii.

Zásuvky a ich rámiky

 

Fotografie z našich realizácií.

LED svietidlá pre schody a chodby

Modulárne svietidlá LED sa dajú použiť na osvetlenie schodov, chodieb a komunikačných prechodov. Sú určené pre montáž do rámčekov Simon 54. Vďaka možnosti montáže do jednorámčeka alebo viacrámčekov si svietidlá zachovávajú dizajnovú jednotnosť s ostatnými zariadeniami elektrickej inštalácie: spínače, zásuvky, stmievače.

V našom systéme môžu byť stmievateľné a tiež spínané pohybom.

Fotografie z našich realizácii.

Dotykové klávesnice / Čítačky kariet a Kľúčeniek

Bezkontaktná prístupová čítačka určená na čítanie RFID kariet a kľúčeniek. Dotyková kódová klávesnica pre ovládanie zámku. Zvuková a LED signalizácia napomáha ľahšej orientácii. Zariadenie je určené aj do exteriéru a podporuje krytie IP 65.