SmartComfort

SmartComfort

Komfortné riešenia cez smartfón

SmartComfort

Komfortné riešenia cez smartfón

Zákaznícka podpora

Sme tu, aby sme pre našich klientov priniesli podporu a servis aj po odovzdaní riešenia.

Pre všetky vaše otázky, návrhy na doplnenie či akúkoľvek nefunkčnosť vytvorte ticket, ktorý nás bude informovať o tom, čo vás trápi. Pre rýchle a efektívne vyriešenie vášho ticketu je dôležité doplniť čo najpresnejšie údaje, ako napr. číselné označenie a typ zariadenia, screenshot z aplikácie.

 

Vytvoriť Ticket

  Meno

  E-mail

  Tel.číslo

  Miesto inštalácie  Čoho sa týka:

  SmartComfort – TapHomeSmart Intercom – Akuvox  Predmet

  Detailný popis

  Otázky a odpovede

  Zákaznícku podporu zavádzame pre zlepšenie našich služieb. Vieme tak čo najefektívnejšie odpovedať na otázky alebo riešiť problémy. Vytvorený ticket poskytuje potrebné informácie, na základe ktorých vieme:

  • požiadavku analyzovať pri dokumentácií daného klienta (oproti tomu keď príjmeme telefonát počas inej inštalácie, kedy vám nevieme garantovať riešenie bez písomnej špecifikácie)
  • nastaviť termín a prioritu
  • relevatne a presne odpovedať.
  1. Rozšírenie systému – užívateľ má funkčné riešenie SmartComfort a želá si doplniť nové zariadenie alebo technológiu. 
   Príklad: Na jeseň bola užívateľovi odovzdaná aplikácia. Na jar sa rozhodne doplniť zavlažovanie záhrady a tak vytvorí ticket tejto kategórie, kde špecifikuje počet želaných okruhov a priloží dokumentáciu (navrhnutú záhradníkom alebo pri svojpomocnom riešení nakreslené rukou).

  2. Úprava aplikácie / nastavenia –  užívateľ má požiadavku na doplnenie nastavenia alebo režimu do odovzdanej aplikácie k systému. Dôležité je napísať popis ako má výsledné riešenie vyzerať, príloha nie je vyžadovaná.
   Príklad: Užívateľ chce nastaviť po zotmení automaticky zatiahnuť všetky žalúzie okrem dverí na terasu.

  3. Niečo mi nefunguje – užívateľ zistí chybu vo funkčnosti niektorej časti systému, zariadenia, technológie atď. Pre efektívne a rýchle vyriešenie problému je nevyhnutné napísať čo najpresnejšiu špecifikáciu, popis udalosti či priložiť prílohu.
   Príklad: Užívateľovi nekúri v hosťovskej izbe. Vytvorí ticket tejto kategórie a priloží screen z aplikácie s termostatom z danej miestnosti.

  4. Otázka – všeobecná  kategória pre akékoľvek dotazy a požiadavky k systému.
   Príklad: Čo všetko môžem ovládať z intercom monitora?

  Kategória ticketu určuje z akej oblasti pramení váš problém. Pokiaľ máte viac rôznych požiadaviek rovnakej kategórie, napíšte ich do jedného ticketu, ak ich je viacero rôznych, vytvorte pre každú požiadavku ticket samostatne (napr. 1 ticket pre úpravu zavlažovania, 2 ticket na inštaláciu vonkajšieho intercomu). 

  V prípade kritických technických situácií je telefónne číslo +421 902 340 307 a WhatsApp stále platné a k dispozícií.