Robíte aj klasické elektroinštalácie?

Podmienkou správneho fungovania systému merania a regulácie je aj odborná elektroinštalácia. Tomu predchádza projekt, ktorý navrhneme a v prípade záujmu podľa neho natiahneme celú kompletnú elektroinštaláciu včítane štandartnej. Spolupracujeme s niektorými firmami po celom Slovensku

Back to Index

Kto je Smart Comfort?

Sme mladá technologická spoločnosť, (od roku 2016) zaoberajúca sa automatizáciou a ovládaním domácnosti cez mobil. Vyše 20 ročné skúsenosti s elektroinštaláciami a tiež z oblasti priemyselnej automatizácie sme spojili ponukou SmartComfort. Našou víziou je posunúť vás od obyčajného života k modernému, pohodlnému a komfortnému bývaniu. Naše riešenia sú cenovo dostupné naozaj pre každého – kontaktujte nás a príďte sa presvedčiť na vlastné oči do Showroom-u v Banskej Bystrici.

Back to Index

Koľko ma to bude stáť?

Naše riešenia sú v porovnaní s konkurenciou za zlomok ceny. Finálna cena závisí od veľkosti bytu, alebo domu a počtu nainštalovaných zariadení. Bližšie informácie  nájdete v našom cenníku, pre nezáväznú cenovú ponuku nás prosím kontaktujte. Tú vám vypracujeme zadarmo

Back to Index

Prečo neponúkate vaše zariadenie na ovládanie domácnosti cez e-shop?

Nie sme internetový e-shop, ponúkame vám kompletné služby šité na mieru, ktoré zahŕňajú:

  • konzultácie a pomoc s vhodným výberom zariadení,
  • inštaláciu celého HW systému v domácnosti,
  • programovanie aplikácie do vášho smartfónu.
Back to Index

Môžem vidieť ako ovládanie domácnosti cez mobil funguje?

Áno. Na adrese: Banská Bystrica, Rudohorská 37 sme otvorili nový Showroom, kde môžete vidieť ako naše systémy a zariadenia fungujú. Samozrejme úplne zadarmo – zarezervujte si dopredu termín!

Back to Index

Ako prebieha dodanie produktov?

Po bezplatnej konzultácii sa spoločne dohodneme na balíčku produktov a vypracujeme cenovú ponuku. Zariadenia, ktoré si vyberiete vám odborne nainštalujeme, naprogramujeme spoločne s aplikáciou a odovzdáme ako kompletný celok. Následne si budete môcť svoju novú Smart Comfort domácnosť vyskúšať a zaplatíte nám, až keď budete spokojní.

Back to Index