rôznymi detektormi, IP domácimi kamerami, čidlami, alebo CCTV kamerovým systémami. Máte prehľad v akom stave sa nachádza dom, alebo byt.

IP domáca kamera

Máte domáceho miláčika a ste práve v práci a je doma sám? Jednoduché…  Potrebujete sa len pozrieť do svojho mobilu a viete, že je všetko v poriadku. Vy ho vidíte a on vás počuje.

Senzory pohybu, otvorenia okien, dverí, dymové, záplavové...

bezdrôtový senzor - umiestnite kdekoľvek

Máte vždy prehľad v akom stave sa nachádza váš dom, byt, alebo akýkoľvek priestor. Na mobile si môžte prezerať históriu aktívnych senzorov. Každý z nich si môžte pomenovať a priradiť k miestnosti. Ich aktuálny stav si môžte kedykoľvek skontrolovať v aplikácii na mobile. Názvy miesností si určíte sami podľa vlastného určenia

GSM zabezpečovacie a ovládacie systémy

Okrem nášho monitoringu v priestoroch na úrovni komfortu cez smartfón, máme aj ovládanie a signalizácie prostredníctvom GSM. Je to tiež vhodné riešenie pre tých, ktorí nemajú v objekte Wi-Fi. Napríklad informácia o nežiadúcom pohybe na chate, ale aj ak sa chystáte na víkend a chcete si dopredu zapnúť kúrenie, prípadne teplú vodu. Všetko samozrejme cez aplikáciu v mobile.

Ak používate náš SmarComfort systém a doplníme vám ho o GSM komunikáciu, signalizícia narušenia môže vyzerať napríklad aj takto:
V dome sa spustí siréna: vnútorná a aj vonkajšia, zapnú sa svetlá v celom dome + vonkajšie osvetlenie, zapne sa HiFi na najhlasnejšiu úroveň, zapne sa TV, odtiahnu sa závesy… Na mobil vám pride SMS o alarme a tiež vyzváňanie bude trvať, pokiaľ ho nezrušíte.

screen z mobilu

Broadlink WiFi kombinovaný detektor

Univerzálny multifunkčný senzor na bezdrôtové monitorovanie a kontrolu parametrov ovzdušia vo Vašom dome, byte, kancelárii a pod.  Obrázok je screen z mobilu, kde máte prehľad o parametroch v miestnosti
Kvalita ovzdušia, -Vlhkosť, -Teplota, -Osvetlenie, -Intezita zvuku.