Sme partnerom inteligentného systému TapHome, ktorý je jedným z najintuitívnejších systémov a cenovo najlepším riešením na trhu. Riadiaci spôsob TapHome má takmer neobmedzené možnosti využitia. S ním Vám môžeme ponúknúť to najdôležitejšie: Nielen úsporu nákladov na bývanie, ale aj úsporu pri realizácii.


Spolupracujeme tiež s rôznymi inštalačnými firmami (kúrenie, tieniaca technika…), ponúkame nie len kvalitný produkt, ale aj kvalifikované a pohotové služby s ním spojené. Inštálácia, programovanie, komfortná aplikácia v slovenčine a naša technická podpora pre koncových zákazníkov 24 hodín 7 dní v týždni.


taphome


Kúrenie: Zónová regulácia – pre každú izbu si môžete nastaviť inú teplotu, a to bez termostatov na stene. Ak je v priestoroch efektívnym spôsobom riadené vykurovanie, je možné dosiahnuť energetických úspor až 30%, čo celkom určite nie je zanedbateľné číslo.
Tienenie: Môžete ovládať množstvo svetla, ktoré vám preniká do interiéru. V lete dokážete zachytiť až 95 % tepla zo slnečných lúčov. V zime zasa vďaka exteriérovým žalúziám zabránite úniku tepla. Súčiniteľ prestupu tepla sa dokáže zlepšiť o viac než 15 %.
Oprávnenia Umožňujú nastaviť rôzne typy prístupových práv k zariadeniam. Správa používateľov umožňuje definovať prístupové práva a povolenia pre rôzne typy používateľov.
Ochrana a bezpečie: Systém monitoruje zámky a stav otvorenia okien a dverí, keď odchádzate. Pohybové a dymové detektory sústavne monitorujú priestor nielen vnútri, ale aj vonku. Prepojenie s bezpečnostnými systémami ako napr. Jablotron alebo Paradox je samozrejmosť.


Príďte sa presvedčiť ku nám do Showroom v Banskej Bystrici, že inteligentná inštalácia môže byť lacnejšia než štandartná.

Stačí si kúpiť základné typy od žalúzií, vykurovacie fólie, rekuperáciu, tepelné čerpadlo … bez akýchkoľvek ovládačov, termostatov, regulácie či prídavného ovládania. Celé riadenie máte v mobile a je ovládané len jedným systémom – TapHome.


Zónová regulácia kúrenia, podlahové kúrenie 6 zón, meranie teploty vody, vonkajšia teplota, meranie spotreby el. energie Každá zóna má samostatný regulátor s možnosťou hysterézy, PID, časovania, prítomnosti...